Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Розширення доступу українців до реабілітаційних послуг, у першу чергу – нейрореабілітації – один із пріоритетів діяльності МОЗ – Віктор Ляшко.

| Прокоментуй!

Під час робочої поїздки до міста Трускавець міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відвідав реабілітаційний центр «Модричі» та МЦ «Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна».

У ході візиту очільник МОЗ поспілкувався з адміністрацією закладів щодо можливості подальшого залучення приватних реабілітаційних закладів до роботи з реабілітаційними пакетами програми медичних гарантій. Також обговорили питання навчання молодих спеціалістів на базах зазначених клінік.

«Через війну українці мають високий ризик отримати серйозні ураження, внаслідок яких потребуватимуть лікування і подальшої реабілітації. Саме вчасне проходження реабілітації дуже важливо для запобігання ускладненням та відновлення функціональних можливостей організму. Тому розширення доступу українців до реабілітаційних послуг, у першу чергу – нейрореабілітації – один  із пріоритетів діяльності МОЗ», – розповів Віктор Ляшко.

Також, міністр відвідав «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Джерело» МОЗ України, де анонсував зміни у підходах до господарської діяльності закладу.

«Санаторій перебуває у сфері управління міністерства. На жаль, враження від візиту невтішне – не можуть міністерські заклади перебувати у такому занепаді. Маємо ідеї як переформатувати санаторій, будемо працювати над реалізацією. Так як було, вже точно не буде», – підсумував Віктор Ляшко.

МОЗ України

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .