Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

“Майбутнє лісу в твоїх руках!”

| Прокоментуй!

Саме так називається Всеукраїнська акція Державного агентства лісових ресурсів України. Вона стартувала до Міжнародного дня лісів, який за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН відзначається 21 березня. На Лубенщині розробкою і втіленням в життя заходів, мета яких нагадати людям про дбайливе ставлення до природи, займається Державне підприємство “Лубенське лісове господарство”.

Сьогодні, 27 березня працівники КП “Лубенська лікарня інтенсивного лікування” ЛМР мали змогу долучитись до такої благородної справи, як озеленення території лікарні. Керівниками процесу лісонасадження, які допомагали медикам, були директор ДП “Лубенське лісове господарство” Тихович Володимир Євгенійович, головний лісничий Крекотень Юрій Анатолійович та інженер ООЗЛ Адаменко Костянтин Миколайович. Безпосередню участь в акції взяли головна медсестра лікарні Спіліоті Ірина Іванівна та старші медсестри відділень Маслак Валентина (травматологічне відділення), Бутрим Марина (онкологічне відділення), Федотов Володимир (приймальне відділення), Дерій Ярослава (фізкабінет стаціонару), Трояновська Лариса (відділення анестезіології та інтенсивної терапії), Карпінська Тамара (терапевтичне відділення) та Тарасенко Алла (кардіологічне відділення).

Тож сьогодні руками медиків Лубенської лікарні та працівників ДП “Лубенське лісове господарство” був зроблений хоч і невеликий, але такий важливий вклад у благородну справу збереження екологічної рівноваги на планеті.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .