Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

У Лубнах працюють бригади соціально-психологічної допомоги.

| Прокоментуй!

В Україні працює мережа зі 101 мобільної бригади, які надають соціально-психологічну допомогу постраждалим, які пережили насильство, та внутрішньо переміщеним особам, які були вимушені залишити зони бойових дій.

У межах гуманітарного реагування на військове вторгнення і спричинену ним безпрецедентну гуманітарну кризу, UNFPA у партнерстві з місцевими органами влади та виконавчими партнерами – громадськими організаціями, організували мережу мобільних бригад соціально-психологічної допомоги в 21 області України.

В Лубнах працює мобільна бригада, які були створені за ініціативою благодійного фонду «Посмішка ЮА», та вже проводять роботу з реагування на випадки насильства.

Унікальність послуг полягає в мобільності їх надання – спеціалістки/-ти бригад мають можливість виїжджати на виклики до найбільш важкодоступних місць, надавати послуги особам, які не мають доступу до закладів чи обмежені у пересуванні з різних причин.

За соціально-психологічною допомогою можуть звертатися як мешканці місцевих громад, так і внутрішньо переміщені особам, що перебувають на їх території.

До складу мобільної бригади входять два фахівці/-чині (психолог/-иня, соціальний/-а працівник/-ця), а також водій з автомобілем.

Мобільні бригади в Україні працюють за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, у координації з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України.

Послуги мобільних бригад надаються завдяки фінансовій підтримці урядів Великої Британії, Канади та США (Бюро гуманітарної допомоги USAID), Гуманітарного Фонду для України (UHF) та у межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру, що фінансується Європейським Союзом.

Контакти мобільної бригади в Лубнах:

380503885477

Телефонні консультації: щодня з 9.00 по 21.00

Лубенська міська рада

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .