Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Корисна інформація

*******************************************************************************

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ВІД МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ!

Як переселенцям отримати вузькоспеціалізовану медичну допомогу?

Якщо внаслідок російської агресії ви перемістилися в межах України і потребуєте консультації лікаря вузької спеціалізації – ви можете її отримати у будь-якому місті, незалежно від того, де ви уклали декларацію.

Для цього потрібно зробити два прості кроки:

1.   Отримати направлення

Направлення виписує сімейний лікар або лікуючий лікар, який вважає за потрібне залучити до лікування фахівця іншої спеціалізації.

Якщо ви фізично не можете відвідати свого лікаря, зверніться до нього за направленням телефоном або через месенджер. Лікар, який має доступ до електронної системи охорони здоров’я, випише направлення дистанційно.

Але направлення можна отримати й у сімейного лікаря, який працює в найближчому закладі первинної медичної допомоги, у якого є договір з НСЗУ. Для цього не потрібно укладати нову декларацію. Запишіться на прийом, надайте свої дані та дані сімейного лікаря, з яким укладена декларація, розкажіть новому лікарю, що вас турбує.

Пам’ятайте: під час воєнного стану на рівні з електронними направленнями діють й паперові. Якщо в лікарні тимчасово немає доступу до електронної системи охорони здоров’я, лікар випише паперове направлення.

2. Знайти лікарню

Із направленням можна звернутися до лікаря в будь-якому регіоні та в будь-якому закладі охорони здоров’я, який уклав договір з НСЗУ на відповідний пакет послуг. Знайти потрібного спеціаліста в новому місці можна, зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.

Перед візитом зателефонуйте в обрану лікарню і запишіться на прийом. Також до лікаря можна записатися онлайн через медичну інформаційну систему — якщо лікарня надає таку можливість.

Від початку повномасштабного вторгнення рф багато лікарів почали надавати консультації онлайн. Якщо ви не можете дістатися до потрібного спеціаліста, спробуйте отримати онлайн-консультацію. Про можливість онлайн-консультації можна дізнатися на сайті лікарні або телефоном.

У разі раптового погіршення стану важливо не займатися самолікуванням і  знайти можливість відвідати лікаря особисто.

Без направлення можна звернутися до таких фахівців:

 • гінеколога (зокрема, і дитячого);
 • психіатра;
 • нарколога;
 • стоматолога;
 • фтизіатра;
 • лікаря, у якого під наглядом перебуває пацієнт із хронічними захворюваннями.

*******************************************************************************

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ВІД МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ!

Чи потрібні направлення під час воєнного стану?

З початку військової агресії російської федерації проти України МОЗ прийняло низку рішень та заходів, щоб спростити доступ українців до необхідних медичних послуг та лікарських засобів.

Так, українці, які були змушені змінити місце проживання через військову агресію рф (тобто є внутрішньо переміщеними особами), мають можливість отримати первинну медичну допомогу за місцем фактичного перебування, без декларацій та направлень, у будь-якій лікарні, якщо вона здатна забезпечити необхідне лікування. Нагадуємо, що первинну меддопомогу надають сімейні лікарі, терапевти та педіатри.

Проте для того, щоб отримати вузькоспеціалізовану допомогу, направлення, як і раніше, є необхідним.

·      Хто може виписувати направлення?

Виписувати направлення можуть всі лікарі в медичній системі, від сімейних до високоспеціалізованих, коли вважають за потрібне залучення до лікування фахівця іншої спеціалізації, додаткові обстеження, процедури, госпіталізацію.

·      Який строк дії направлення?

Термін дії направлення – рік. Проте пацієнту краще дотримуватись рекомендацій лікаря щодо термінів проходження обстеження чи отримання консультації спеціаліста, на які направлено пацієнта.

·      Яка інформація міститься в направленні?

У направленні не зазначається заклад чи лікар, до якого направляють пацієнта, зазначається код послуги та інформація про заклад і лікаря, який створив направлення. Місце отримання послуги пацієнт може обрати самостійно у будь-якій лікарні, яка має контракт з НСЗУ і може надати відповідні медичні послуги.

Виняток: якщо пацієнта переводять на рівні «стаціонар-стаціонар» — заклад зазначається.

Нагадуємо, що для того, щоб забезпечити доступ пацієнтів до медичних послуг, під час війни діють як електронні, так і паперові направлення.

Дізнатися, в яких саме закладах можна безоплатно отримати потрібну консультацію або пройти додаткову діагностику, можна за номером 16-77 (контакт-центр НСЗУ).

 

*******************************************************************************

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ВІД МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ!

Шість безоплатних досліджень для раннього виявлення онкології

В Україні щороку близько 140 тисяч українців дізнаються про онкодіагноз. Тому рання діагностика онкозахворювань залишається пріоритетним напрямком Програми медичних гарантій (ПМГ).

В успішному лікуванні онкологічних захворювань дуже важливу роль відіграє їх раннє виявлення.

«Два роки пандемії коронавірусної хвороби та вже 104 дні стримування повномасштабного вторгнення росії в Україну суттєво зменшили кількість звернень українців до лікарів з профілактичною метою. Як наслідок цього ми матимемо зростання онкологічних хвороб, виявлених на більш пізніх стадіях, що значною мірою буде впливати на ефективність та тривалість лікування. Також необхідно враховувати і вплив війни на стан психічного здоров’я, внаслідок якого окремі хвороби можуть виявлятись на 10-15 років раніше ніж в середньому в популяції. З огляду на це ми рекомендуємо всім, хто перебуває в безпечних регіонах, за найпершої можливості потурбуватись про своє здоров’я та здійснити профілактичне відвідування лікаря», — пояснює необхідність проведення профілактичних візитів до сімейного лікаря міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

У ПМГ входить шість досліджень, які дозволяють виявити онкологію на ранніх стадіях:

 • мамографія — обстеження молочних залоз;
 • гістероскопія — обстеження матки;
 • езофагогастродуоденоскопія (гастроскопія) — обстеження стравоходу і шлунка;
 • колоноскопія — обстеження товстого кишківника;
 • цистоскопія — обстеження сечового міхура;
 • бронхоскопія — обстеження трахеї та бронхів.

Під час проведення обстежень пацієнтам безоплатно гарантується:

 • консультація лікаря,
 • безпосередньо дослідження,
 • аналіз і опис результатів,
 • місцева або загальна анестезія під час проведення гістероскопії, бронхоскопії, езофагогастродуоденоскопії, колоноскопії та цистоскопії тощо.

Більш детальний перелік послуг для кожного дослідження опублікований на сайті НСЗУ (пункти 17-22, файл «Специфікація»).

Безоплатно дослідження можна пройти за направленням лікаря, з яким укладена декларація, або за направленням лікуючого лікаря.

Для проведення діагностичних досліджень встановлено вікові обмеження:

 • мамографію та колоноскопію призначають після 40 років,
 • гістероскопію, гастроскопію, цистоскопію, бронхоскопію – після 50 років.

Пацієнти такого віку з направленням від лікаря можуть пройти дослідження безоплатно в медичних закладах, які мають договори з НСЗУ за відповідними напрямами.

Проте, пацієнтам молодшого віку лікар також може виписати направлення на такі дослідження, якщо підозрює новоутворення.

У такому разі ці дослідження також будуть оплачені Національною службою здоров’я України.

Потрібний заклад для проведення необхідного дослідження допоможе знайти оператор контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.

**************************************************************************************************************************

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

09.06.2022 року в кабінеті № 302 консультативно-діагностичного центру КП “ЛЛІЛ” ЛМР (колишнє поліклінічне відділення), що знаходиться за адресою м.Лубни, вул. Л.Толстого, 18-А, відбудеться прийом лікарів з м.Києв. Запрошуємо всіх бажаючих, пацієнтів з серцевою патологією та пацієнтів, в анамнезі яких є операції на серці.

Директор КП “ЛЛІЛ” ЛМР, Лариса Сухопар

*******************************************************************************

Отримай психологічну допомогу

З початком війни в Україні провідний психолог міського центру соціальних служб Дарина Корніяченко розпочала проведення індивідуальних та групових консультацій для вимушено перемішених осіб і мешканців нашої громади з питань профілактики панічних нападів та реакцій людини, яка пережила екстремальну ситуацію, а також напрацювання алгоритмів відповідних способів взаємодії в таких ситуаціях.

Якщо ви відчуваєте потребу в отриманні психологічної допомоги, то можете звернутись до центру соціальних служб за адресою: м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 17/1 або за телефоном: (05361)71145. Групові консультації проводяться щосуботи  з 10 години в лекційній залі амбулаторії № 2 за адресою: м. Лубни,   вул. Л.Толстого, 16/27.

*******************************************************************************

Про вакцинацію біженців та внутрішньо переміщених осіб.

До відома населення!

З причини появи біженців та внутрішньо переміщених осіб, збільшилася загроза виникнення інфекційних захворювань, в т. ч. і вакцинокерованих інфекцій (дифтерія, правець, поліомієліт, паротит і т. п.).

Запрошуємо щепитися громадян, як дитяче, так і доросле населення, з метою захисту в цей нелегкий час.

Звертатися:

Амбулаторія № 1 – щеплення дорослого населення (16+),
адреса: вул. Л. Толстого,18А, години роботи – 8.00 – 15.00
тел. реєстратури: 7-40-40; 050-24-740-40; 098-98-740-40.

Амбулаторія № 2- щеплення дитячого населення,  адреса: вул. Л. Толстого,16/27, години роботи – 8.00 – 15.00,
тел. реєстратури: 71-400; 050-07-71-400; 095-417-11-77.

Амбулаторія № 3 – щеплення дорослого та дитячого населення, адреса: вул. Монастирська, 78, години роботи – 8.00 – 15.00,
тел.: 77-5-01.

Амбулаторія № 4- щеплення дорослого та дитячого населення, адреса: вул. Метеорологічна, 24/2, години роботи – 8.00 – 15.00,
тел.: 6-13-14.

Амбулаторія № 5- щеплення дорослого та дитячого населення, адреса: вул. Прикордонників, 60Б, години роботи – 8.00 – 15.00,
тел.: 75-1-45.

Амбулаторія № 6 – щеплення дорослого та дитячого населення, адреса: вул. Київська, 11, години роботи – 8.00 – 15.00,
тел.: 74-1-50.

КП «КНП ЛМЦ ПМСД»

**************************************************************************************************************************

Про роботу лікарів у воєнний час в м. Лубни

У зв’язку з військовим станом МОЗ рекомендує максимально всі питання пов’язані зі станом здоров’я вирішувати зі своїм сімейним лікарем!!!

До вузьких спеціалістів звертатись тільки з електронним направленням від сімейного лікаря!!!

ОКРІМ ЕКСТРЕННИХ ВИПАДКІВ

Графік роботи лікарів у поліклінічному відділенні  для дорослих  у березні 2022 року:

Назва кабінету № кабінету Години прийому
Рентгенкабінет 101 8:00-16:00
709 8:00-14:00
714 8:00-14:00
Логопед – психолог 231 8:00-13:00
УЗД внутрішніх органів 301 8:00-15:00
УЗД гінекологічне 304 14:00-16:00
УЗД серця 303 8:00-10:30
ЛКК 305 9:00-15:00
ЛКК 305 Пон.середа,п’ятн.9:00-12:00
Електрокардіограма 308 8:00-15:00
Інфекційний 333 8:00-15:00
Кабінет «Довіра» 333 8:00-15:00
Збір харкотиння 332 8:00-11:30
Клінічна лабораторія
      Прийом сечі 319 8:00-10:00
      Забір крові 309 8:00-10:00
      Видача аналізів 310 12:00-14:00
Зондування 401 8:00-11:30
Процедурна денного стаціонару 406
                    Забір крові 7:30-10:00
                  Процедури 10:00-14:30
Цитологічна лабораторія 407 8:00-14:30
Жіноча консультація 413-418 8:00-14:30
Окуліст 501 РВК
ЛОР 504 8:00-17:00
8:00-11:00
Невропатолог 505 8:00-14:00
506 8:00-14:00
Психіатр 507 8:00-10:00
10:30-15:00  РВК
Уролог 508 9:00-14:00
12:00-15:00
Травматолог 510 8:00-14:00
Онколог 511 8:00-14:00
Хірург 514 8:00-14:00
516 8:00-10:00
10:30-14:00 РВК
514 12:00-13:00
Гастроентеролог 605 8:00-14:00
Ендокринолог 606 8:00-14:0 0
Профогляди 607 8:00-15:00
Відділення реабілітації    ЛФК 602 8:00-15:00
                  УВЧ , магніт 611 8:00-15:00
Світлолікування , електрофорез 615 8:00-15:00
                     масаж 617 8:00-15:00
Дерматовенеролог 608 8:00-10:00
10:30-14:00  РВК
Гематолог 321 Пон.,середа,п’ятниця 8:00-10:30

Графік роботи лікарів у поліклінічному відділенні для дітей  у березні 2022 року:

Назва кабінету № кабінету Години прийому
Лабораторія 1
           Прийом аналізів 8:00-10:00
           Видача результатів 12:00-14:00
Хірург 2 8:00-13:00
Травматолог 3 8:00-14:00
Невропатолог 15 8:00-14:30
Ревмокардіолог 22 8:00-11:00
Імунолог 22 11:00-14:00
ЛОР 23 Понад,середа,п’ятниця 8:00-9:30
Окуліст 30 8:00-11:00 (діти)
Окуліст 30 11:00-14:00 (дорослі)

*******************************************************************************

Увага! Курси медичної самодопомоги!

Шановні жителі громади! На базі нашого закладу – міського Центру сімейної медицини, для вас започатковано курси медичної само- та взаємодопомоги в екстрених та надзвичайних ситуаціях з метою ознайомлення, навчання та відпрацювання практичних навичок. Запрошуємо всіх охочих взяти участь у цих інформаційно-навчальних заходах, які будуть проводитись щосуботи з 05.03.2022р., час проведення: 10.00 – 12.00 год., у приміщенні дитячої поліклініки (амбулаторія №2). Заяви від підприємств щодо відвідування та питання щодо порядку проведення, приймаються за тел.: 0954171117. Запрошуємо всіх охочих! І пам’ятаймо, що проінформований – це захищений.

**************************************************************************************************************************

Захистіть дитину від невиліковного паралічу, спричиненого поліомієлітом! Буклет для батьків.

Поліо повернувся в Україну. Він загрожує кожній невакцинованій або не повністю вакцинованій дитині невиліковним паралічем і навіть смертю протягом кількох годин. В Україні рівень охоплення щепленнями низький: станом на 1.01.2022 лише 80% дітей віком до одного року отримали три дози щеплення від поліо за необхідних 95%.

Ліків від цієї хвороби не існує, єдиним і безальтернативним захистом від хвороби є щеплення.

У матеріалі для батьків ви дізнаєтесь що спричиняє поліо, якими можуть бути наслідки хвороби, як захистити дитину та про вакцини від поліомієліту.

Polio leaflet

*******************************************************************************

У КП “ЛЛІЛ” ЛМР встановлено новий сучасний апарат КТ.

У Лубенській лікарні інтенсивного лікування встановлено новий сучасний  апарат комп’ютерної томографії. Він знаходиться у реконструйованому відділенні невідкладних станів (колишнє приймальне відділення), поряд з рентген-кабінетом. Зараз апарат працює в тестовому режимі. Розпочав роботу з 28 грудня 2021 року.

Перелік КТ досліджень без внутрішньовенного контрастування:

-          КТ головного мозку;
-          КТ приносових пазух;
-          КТ кісток черепа;
-          КТ скроневих кісток;
-          КТ кісток лицьового черепу;
-          КТ легенів;
-          КТ хребта;
-          КТ кульшових суглобів та кісток тазу;
-          КТ органів черевної порожнини буде проводитися після приїзду апліканта (буде повідомлено).

 Дає заключення по знімках кваліфікований лікар-діагност Сергій Кравченко. При необхідності проводяться додаткові консультації з профільними фахівцями, які направили пацієнта на обстеження.

Завдяки коштам державного бюджету медичні працівники отримали не лише більші можливості для швидшого і правильнішого встановлення діагнозу та, відповідно, ефективнішого лікування хворих, а й гідні умови для роботи. Адже нове приймальне відділення, яке невдовзі буде здане в експлуатацію – це європейський рівень, де жителі Лубенського, Оржицького, Пирятинського, Гребінківського й інших районів зможуть отримати медичну допомогу на належному рівні.

Телефон кабінету – (05361) 66-209

 

**************************************************************************************************************************

 

 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ по консультуванню хворих та пацієнтів з чинниками ризику ЦУКРОВОГО ДІАБЕТУ

Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА повідомляє про початок функціонування телефонної “гарячої лінії” по консультуванню хворих та пацієнтів з чинниками ризику цукрового діабету. Для отримання консультації фахівців республіканського центру потрібно телефонувати на номер 0800218000. Можна зателефонувати як з мобільного, так і зі стаціонарного номеру телефону.
Дзвінки та консультації безкоштовні!!!

 

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО …

Комунальна Лубенська центральна міська лікарня отримала в 2017 році:

 • Від світового банку:
 1. Систему УЗД LOGIO F8 (1 шт.) – 631 148,23 грн.
 2. Систему холтерівського моніторування (1 шт.) – 91 451,21 грн.
 3. Монітор артеріального тиску ВАТ-41 (1 шт.) – 62 692,86 грн.
 4. Дефібрилятор-монітор (2 шт.)  на суму 161 334,50 грн.
 5. Систему УЗД LOGIO V2 (1 шт.) – 359 827,83 грн.
 6. Апарат ШВЛ SV-300 (2 шт.) на суму 311 361,96 грн.
 • За кошти місцевого бюджету придбано:
 1. Апарат ШВЛ LEON-2 (1 шт.) – 698 500,00 грн.
 2. Аквадистилятор електричний ДЕ-6 (1 шт.) – 10 348,00 грн.
 3. Копм’ютер в комплексі (3 шт.) на суму 58 455,00 грн.
 4. Ліжко функціональне (11 шт.) на суму 149 996,00 грн.
 • Отримано безкоштовно:
 1. Насос шприцевий (1 шт.) – 20 578,00 грн.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .