Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Державні закупівлі

Допомога надходить від небайдужих

У цей важкий для України час, коли ми виборюємо своє право на незалежність у кривавій боротьбі з російським агресором, весь світ єднається задля нашої перемоги. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити необхідним та допомогти всім, хто цього потребує. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки світять для тих, хто чекає допомоги. Такі благодійники об’єдналися навколо Лубенської територіальної громади. Чергова допомога, що надійшла у Лубни з Німеччини, стала можливою за сприяння нашого земляка, Почесного громадянина Лубенщини,  Олександра Сидоренка, Директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, доктора соціологічних наук, професора, члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України.

Від імені всієї Лубенської громади висловлюємо щиру подяку нашим іноземним друзям, а саме: Фонду Heidenheim für Ukraine з м.Хайденхайм (Німеччина), який допомагає Україні та благодійній організації Hilfe für die Ukraine Nikolai Kirche Rostock, котрі передали КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Лубенської міської ради медичне обладнання: апарат колоноскопії з необхідними приладами, УЗД апарати з приладами, канапки, стіл масажний, дезінфекційні засоби тощо.

Окрема подяка за організацію доставлення вантажу до Львова Oksana Shlee (Оксані Шлеє) та ТОВ «Олан Агро», в особі Василя Сень, що доставили нам обладнання зі Львова до Лубен.

Окрема подяка Юлії Чернявській – волонтерці, яка зараз знаходиться в Німеччині, м. Хайденхайм ан Дер Бренц, як тимчасова переселенка, за людяність, порядність, співпрацю, допомогу та координацію доставлення.

Дякуємо за ваші щирі серця! Дуже вдячні за небайдужість, підтримку нашої країни у цей непростий час та надану допомогу!

*******************************************************************************

Гуманітарну допомогу з Німеччини розподілено між медичними закладами громади.

Завдяки підтримці нашим давнім партнерам з Німеччини, які передали для громади гуманітарну допомогу, Управлінням охорони здоров’я виконавчого комітету Лубенської міської ради розподілено велику кількість ліків, перев’язувальних матеріалів та засобів особистої гігієни.

Все це буде передано до закладів охорони здоров’я та до Центрального пункту самооборони Лубенської територіальної громади як отримана гуманітарна допомога з Німеччини (м. Раунхайм).

Як повідомляють в Управлінні охорони здоров’я, усі медичні працівники Управління залучені до пошуку життєво необхідних ліків громадянам, які звертаються за допомогою.

***********************************************************************************************************************

У КП “ЛЛІЛ” ЛМР встановлено новий сучасний апарат КТ.

У Лубенській лікарні інтенсивного лікування встановлено новий сучасний  апарат комп’ютерної томографії. Він знаходиться у реконструйованому відділенні невідкладних станів (колишнє приймальне відділення), поряд з рентген-кабінетом. Зараз апарат працює в тестовому режимі. Розпочав роботу з 28 грудня 2021 року.

Перелік КТ досліджень без внутрішньовенного контрастування:

-          КТ головного мозку;
-          КТ приносових пазух;
-          КТ кісток черепа;
-          КТ скроневих кісток;
-          КТ кісток лицьового черепу;
-          КТ легенів;
-          КТ хребта;
-          КТ кульшових суглобів та кісток тазу;
-          КТ органів черевної порожнини буде проводитися після приїзду апліканта (буде повідомлено).

 Дає заключення по знімках кваліфікований лікар-діагност Сергій Кравченко. При необхідності проводяться додаткові консультації з профільними фахівцями, які направили пацієнта на обстеження.

Завдяки коштам державного бюджету медичні працівники отримали не лише більші можливості для швидшого і правильнішого встановлення діагнозу та, відповідно, ефективнішого лікування хворих, а й гідні умови для роботи. Адже нове приймальне відділення, яке невдовзі буде здане в експлуатацію – це європейський рівень, де жителі Лубенського, Оржицького, Пирятинського, Гребінківського й інших районів зможуть отримати медичну допомогу на належному рівні.

Телефон кабінету – (05361) 66-209

 

**************************************************************************************************************************

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .