Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Державні закупівлі

Гуманітарну допомогу з Німеччини розподілено між медичними закладами громади.

Завдяки підтримці нашим давнім партнерам з Німеччини, які передали для громади гуманітарну допомогу, Управлінням охорони здоров’я виконавчого комітету Лубенської міської ради розподілено велику кількість ліків, перев’язувальних матеріалів та засобів особистої гігієни.

Все це буде передано до закладів охорони здоров’я та до Центрального пункту самооборони Лубенської територіальної громади як отримана гуманітарна допомога з Німеччини (м. Раунхайм).

Як повідомляють в Управлінні охорони здоров’я, усі медичні працівники Управління залучені до пошуку життєво необхідних ліків громадянам, які звертаються за допомогою.

***********************************************************************************************************************

У КП “ЛЛІЛ” ЛМР встановлено новий сучасний апарат КТ.

У Лубенській лікарні інтенсивного лікування встановлено новий сучасний  апарат комп’ютерної томографії. Він знаходиться у реконструйованому відділенні невідкладних станів (колишнє приймальне відділення), поряд з рентген-кабінетом. Зараз апарат працює в тестовому режимі. Розпочав роботу з 28 грудня 2021 року.

Перелік КТ досліджень без внутрішньовенного контрастування:

-          КТ головного мозку;
-          КТ приносових пазух;
-          КТ кісток черепа;
-          КТ скроневих кісток;
-          КТ кісток лицьового черепу;
-          КТ легенів;
-          КТ хребта;
-          КТ кульшових суглобів та кісток тазу;
-          КТ органів черевної порожнини буде проводитися після приїзду апліканта (буде повідомлено).

 Дає заключення по знімках кваліфікований лікар-діагност Сергій Кравченко. При необхідності проводяться додаткові консультації з профільними фахівцями, які направили пацієнта на обстеження.

Завдяки коштам державного бюджету медичні працівники отримали не лише більші можливості для швидшого і правильнішого встановлення діагнозу та, відповідно, ефективнішого лікування хворих, а й гідні умови для роботи. Адже нове приймальне відділення, яке невдовзі буде здане в експлуатацію – це європейський рівень, де жителі Лубенського, Оржицького, Пирятинського, Гребінківського й інших районів зможуть отримати медичну допомогу на належному рівні.

Телефон кабінету – (05361) 66-209

 

**************************************************************************************************************************

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .