Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Як дізнатись, в яких приватних лікарнях безоплатна меддопомога: роз’яснення

| Прокоментуй!

В 2021 році Національна служба здоров’я України уклала договори із понад 3000 медзакладів. Це комунальні заклади охорони здоров’я по всій країні, які надають первинну, екстрену та спеціалізовану медичну допомогу.

А також – приватні медичні заклади, які готові надавати послуги пацієнтам за бюджетні кошти.

У Національній службі здоров’я розповіли, як дізнатись, в яких приватних лікарнях медична допомога безоплатна і яка саме:
Первинну медичну допомогу за договором з Національною службою здоров’я України надаватимуть понад 1850 медзакладів, з них 481 – лікарі-ФОП та 194 приватних центрів. Де вони розташовані, можна побачити на дашборді НСЗУ “Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій”.

Для цього:

– відкрийте зі стаціонарного ПК дашборд;
– у фільтрі “Вид допомоги” оберіть “Первинна”;
– у фільтрі “Форма власності” – “ФОП” або “Приватна без ФОП” – так ви побачити загальну кількість по областях України;
– якщо цікавить певна область чи місто – позначте це у фльтрах “Область реєстрації” та “Наслений пункт”.

Спеціалізовану медичну допомогу за контрактом з НСЗУ надають понад 1600 медзакладів. З них 82 – приватні лікарні та 11 лікарів-ФОП.

Найбільше договорів приватні заклади уклали на надання пріоритетних амбулаторних послуг з раннього виявлення онкології. Таких закладів 53 у різних регіонах країни. Це означає, що маючи електронне направлення, там безоплатно можна зробити мамографію, гістероскопію, гастроскопію, колоноскопію, цистоскопію та бронхоскопію.
Амбулаторну допомогу надаватимуть 46 приватних заклади. А хірургічні операції – 14. Зробити операцію у приватному закладі за Програмою медичних гарантій можна буде у Маріуполі, Дніпрі, Кропивницькому, Чернівцях, Полтаві, Хмельницькому та Запоріжжі.

Щоб подивитись, які приватні центри у вашому місті працюють за контрактом з НСЗУ і яку безоплатну допомогу надають, відкрийте аналітичну панель.

Далі:

– у фільтрі “Вид допомоги” оберіть “Спеціалізована”;
– у фільтрі “Форма власності” – “ФОП” або “Приватна без ФОП” – так ви побачити загальну кількість по областях України;
– якщо цікавить певна область чи місто – позначте це у фльтрах “Область реєстрації” та “Наслений пункт”;
– фільтри “Напрям” та “Група послуг” допоможуть зорієнтуватися, за яким саме пакетом послуг відповідний медичний заклад має контракт з НСЗУ.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .