Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Всесвітній тиждень серцевого ритму

| Прокоментуй!

Всесвітній тиждень серцевого ритму триває протягом семи днів, з вівторка першого повного тижня червня. Ініціатором його запровадження у 2002 році став Альянс аритмії. Він об’єднує лікарів, благодійні організації, політиків та людей, які страждають від захворювань серця та судинної системи. Мета Альянсу – запровадження інновацій у сфері лікування порушень серцевого ритму.

Серцевий ритм – це сукупність процесів, які відбуваються в організмі за одне скорочення серця. Для дорослої людини його нормальна частота коливається від 60 до 90 ударів у хвилину. Для дітей цей показник підвищений та досягає 140. Порушення частоти та послідовності серцевих скорочень називають аритмією. Основна причина виникнення захворювання – неправильний спосіб життя. Згідно зі статистикою, лише 5% людей своєчасно звертаються до лікаря при виникненні проблем. Проведення Всесвітнього тижня серцевого ритму покликане змінити ставлення людей до власного здоров’я, спонукавши їх відмовитися від шкідливих звичок.

У межах Всесвітнього тижня серцевого ритму активісти розповідають людям, чому важливо вміти вимірювати пульс та регулярно це робити. Ця інформація дозволяє уникнути інсульту, який викликається порушенням фібриляції передсердь.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .