Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Предмет закупівлі:
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту:

«Капітальний ремонт фасаду та покрівлі головного корпусу лікарні (з термомодернізацією та заміною вікон) за адресою: місто Лубни, вулиця П’ятикопа, 26»

(ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)UA-2023-04-12-004906-a;
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту:

«Капітальний ремонт травматологічного відділення КП «ЛЛІЛ» ЛМР за адресою м. Лубни, вул. П’ятикопа, 26»

(ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)UA-2023-04-12-005189-a;

Обґрунтування доцільності закупівлі. Комунальне підприємство «Лубенська лікарня інтенсивного лікування «Лубенської міської ради» Лубенського району Полтавської області, є багатопрофільним лікувальним закладом – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає вторинну (спеціалізовану) амбулаторну медичну допомогу та медичну допомогу в умовах цілодобового стаціонару дорослим і дітям з гострими станами або загостренням хронічних захворювань, що потребують високої інтенсивності лікування та догляду, є опорним закладом охорони здоров’я госпітального округу Полтавської області, визнано підприємством, за яким закріплюється на праві господарського відання майно комунальної власності територіальної громади м. Лубни, та покладено виконання таких завдань/функцій:

забезпечення медичного обслуговування населення шляхом надання йому медичних послуг у порядку та обсязі, встановлених законодавством.
Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити підтримання будівель та споруд в належному технічному стані, в тому числі в частині проведення капітальних ремонтів.
Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до нагальної потреби та підтверджено рішенням виконавчого комітету Лубенської міської рад Лубенського району Полтавської області від 14.04.2023р. №67 «Про надання дозволу на проведення Капітального ремонту фасаду та покрівлі головного корпусу лікарні (з термомодернізацією та заміною вікон) за адресою: місто Лубни, вулиця П’ятикопа, 26 та Капітального ремонту травматологічного відділення КП «ЛЛІЛ» ЛМР за адресою м. Лубни, вул. П’ятикопа, 26

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено відповідно до технічного стану будівель, що обліковуються на балансі Замовника, та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

 

Коментарі зачинено.