Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Українські медики посилюють співпрацю з представниками Швейцарського фонду інновацій у наданні невідкладної допомоги.

| Прокоментуй!

Заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак зустрілася з представниками Швейцарського фонду інновацій (SFI) та обговорила напрямки співпраці. Важливою темою стало питання транспортування українців, які постраждали від збройної агресії рф із різних точок бойових дій на спеціалізоване лікування за кордон.

Окрім того, домовились про реалізацію навчальної програми для українських медиків з надання першої тактичної та догоспітальної допомоги з використанням сучасного навчального обладнання.

«Сьогодні зустрілися з нашими міжнародними  партнерами та визначили пріоритетні для нас напрямки роботи. Швейцарські колеги прагнуть підтримати нашу систему охорони здоров’я та якісно посилити нашу роботу з надання невідкладної допомоги. Фонд має понад 25-річний досвід у сфері екстреної медичної допомоги, управління катастрофами та первинної медико-санітарної допомоги. Саме тому такий досвід є необхідним для України, особливо зараз, коли проти нашої держави триває повномасштабна війна.

Ми також наголосили на посиленні спроможності Українського центру медицини катастроф та залучення додаткового спеціального медичного транспорту для евакуації важкохворих, які потребують інтенсивної терапії та оперативної медичної допомоги, – зазначила заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

Міністерство охорони здоров’я України висловлює вдячність закордонним колегам за технічну допомогу та підтримку.

Разом – переможемо!

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .