Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

15 травня – Міжнародний день сім’ї.

| Прокоментуй!

Весна – період надій та сподівань, бурхливе пробудження природи та буяння квітів, як символ нового життя… Мабуть, недарма саме навесні серед інших важливих свят відзначається День Матері та Міжнародний день сім’ї. Міжнародний день родини заснований Генеральною Асамблеєю ООН 15 травня 1993 року задля звернення уваги громадськості різних країн на чисельні проблеми сім’ї та ïх вирiшення. Адже саме з сім’ї починається життя людини, тут вiдбувається формування її особистості та характеру.

Родина – джерело справжньої любові солідарності, прихильності, взаєморозуміння та взаємоповаги, та ще багато чого іншого. Але головне – це те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство і без чого не може iснувати людина…

Дуже важливо, щоб народження нової людини в сім’ї, як результат любові чоловіка та жiнки, було очікуваним та бажаним. А головне – щоб дитина була здоровою! Здоров’я дитини формується вже з перших хвилин зародження нового життя, тому однією з важливих запорук здоров’я жiнки та майбутньої дитини є правильне планування сiм’ї, планування часу, коли для вiдтворення потомства створено найкращі умови. Протягом 2-3 місяців до зачаття, подружжя повинно вести здоровий спосіб життя: не вживати алкоголь, не палити, не хворіти, не вживати медикаментiв, в побуті запобігати контакту із шкідливими хімічними речовинами, уникати контакту iз людьми, хворими на вірусні інфекції (грип, краснуха, гепатит та ін.). Здорові діти бувають тільки у здорових батьків!

До речі, консультація з питань планування вагітності, запобігання небезпечної вагітності, а також профілактики інфекцій, які передаються статевим шляхом, може отримати саме в кабінеті планування сім’ї, який працює у жіночій консультації Лубенського поліклінічного вiддiлення. Щоденно, крім вихідних, кожна жінка має змогу обстежитися тут у досвідченого лікаря акушер-гінеколога і за його допомогою індивідуально підібрати метод контрацепції. Адже на сьогоднi вибір контрацепції достатньо широкий: гормональні таблетки, пластирi, iн’єкцiйнi препарати, внутрішньоматкові засоби (спіралі), хімічні контрацептиви (пігулки, свiчки, креми, пасти, пінки), презервативи…

У кабінет планування сiм’ï №418 мають можливість пройти дошлюбне медичне обстеження молоді люди, якi збираються своï відносини – аби визначити стан свого загального та репродуктивного здоров’я. Крiм цього, молоде подружжя, як і вагiтнi жiнки, мають можливість отримати консультацію лікаря-генетика , який вирішить питання прогнозу потомства, профілактики вродженої патологiї плоду та при необхідності направити в обласний центр медичноï генетики для консультування. Безпосередньо вiд батькiв залежить, якою дитина вступить у доросле, повне різноманітне випробувань життя.

В умовах військового стану жіноча консультація працює в штатному режимі і надає допомогу жителькам Лубенської громади, і жінкам, що вимушено переселилися з інших регіонів нашої країни, які потерпають від російської армади.

Міцна родина є головною складовою щастя, успішності кожної людини та основою основ заможного суспільства! Тож плануйте, любіть і будьте вiдповiдальними!

 Лікар, акушер-гінеколог жіночої консультації КП “ЛЛІЛ” ЛМР
Тетяна Кметь

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .