Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

10 травня – День руху заради здоров’я.

| Прокоментуй!

10 травня проводиться День руху заради здоров’я. Ініціатива стартувала в 2003 році. Реалізується з метою підвищення ефективності фізичної активності і спонсорується Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Ці травневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

День «Рух за здоров’я» є частиною розробки глобальних та національних стратегій у галузі харчування, фізичної активності та здоров’я. День «Рух заради здоров’я», який відзначається 10 травня, є міжнародним заходом, організованим Всесвітньою організацією охорони здоров’я у 2002 році для пропаганди фізичної активності.
Основні цілі полягають у наступному: сприяння розробці стійких національних та місцевих ініціатив, політики та програм у галузі фізичної активності; збільшити участь у фізичній активності через спортивні організації, заходи та інші соціально-культурні форуми; пропагувати здорову поведінку та спосіб життя та вирішувати проблеми, пов’язані зі здоров’ям, за допомогою занять спортом та фізичної активності, таких як відмова від куріння, здорове харчування, зниження рівня насильства, стресу та соціальної ізоляції.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .