Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

МІНІСТЕРСТВОМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ЗАТВЕРДЖЕНО ПЕРЕЛІК ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРЕДСТАВНИКИ ЯКИХ ПІДЛЯГАЮТЬ ОБОВ’ЯЗКОВІЙ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19

| Прокоментуй!

Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153 затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19. Про це сьогодні повідомив в ході прес-брифінгу очільник обласного департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.

«Згідно з наказом обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають як освітяни, так і працівники органів влади, адже вони  кожен день взаємодіють із великою кількістю людей, а тому ризикують інфікуватися на коронавірусну хворобу. Через місяць, на період карантину, невакциновані співробітники вищевказаних організацій будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Такі нові карантинні правила щодо COVID-19 запроваджені в Україні», – зазначив Віктор Лисак.

 Нагадаємо, на Полтавщині, як і в усій Україні, триває п’ятий, – найбільш масштабний етап вакцинації проти COVID-19. Це означає, що будь-хто від 18 років доступно й легко може отримати щеплення. В області наявні всі дозволені вакцини. У найбільших містах на Полтавщині відкриті центри вакцинації. Для жителів територіальних громад  свої послуги надають пункти щеплення. Вакцинація впроваджується і за допомогою мобільних бригад. Із 7 жовтня до процесу вакцинування населення приєдналась Укрпошта, яка розгортає пункти вакцинації у своїх відділеннях.

 Більше про вакцинацію на Полтавщині за посиланням: https://www.adm-pl.gov.ua/news/use-shcho-potribno-znati-pro-vakcinaciyu-…

Полтавська ОДА

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .