Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

НА ПОЛТАВЩИНІ ПОВНІСТЮ ВИКОРИСТАЛИ 13500 ДОЗ ВАКЦИНИ ASTRAZENECA ВИРОБНИЦТВА ПІВДЕННОЇ КОРЕЇ

| Прокоментуй!

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зазначив, що Полтавщина залишається лідером із вакцинації проти коронавірусної хвороби. 271 щеплення на 10 тисяч населення – найбільший показник серед областей України.

«Чотири великі поставки вакцин AstraZeneca та Pfizer уже використані. Причому повністю партія AstraZeneca південнокорейського виробництва, 13500 доз якої область отримала цього понеділка, – всього лише за три дні. Це була масова вакцинація людей віком від 65 років й інших пріоритетних груп населення. Наступного тижня очікуємо нові поставки від Pfizer», – сказав Олег Синєгубов.

Повідомив, що загалом на Полтавщині щеплення отримали 37499 людей. Серед них медики, вчителі, поліцейські, рятувальники, соціальні працівники, мешканці інтернатів і військовослужбовці.

Очільник області наголосив, що вакцинація – єдиний дієвий інструмент, який дасть змогу найближчим часом повернутися до звичного життя. Записатися на щеплення можна через додаток «Дія» або звернувшись до сімейного лікаря. На Полтавщині низка компаній та організацій, у яких є понад 50 охочих вакцинуватися, записалися на колективне щеплення.

Полтавська ОДА

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .