Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

#дякуємолікарям: Полтавська філармонія пропонує культурним закладам області долучитись до мистецького марафону

| Прокоментуй!

Полтавська обласна філармонія запрошує долучитись до мистецького марафону, який покликаний підкреслити важливість праці медичного персоналу у часи пандемії, а також висловити безмежну вдячність за нелегку працю медиків.

Про це обласна філармонія повідомляє на своєму сайті.

“Поруч із нами живуть люди, які щодня, щохвилини ведуть тяжкий та важливий для кожного із нас двобій з невидимим ворогом – коронавірусною інфекцією. Звичайно ж мова йде про лікарів, медсестер та увесь медичний персонал не лише Полтавщини, а й усієї України. Якщо ти талановитий, маєш активну громадянську позицію, та прагнення подякувати людям завдяки яким ми можемо працювати, навчатися та просто безпечно жити, запиши відеопривітання у форматі мистецького дарунку, та розмісти його на своїй фейсбук сторінці із хештегом #дякуємолікарям”, – йдеться у повідомленні.

Обласна філармонія закликає доєднатися до марафону Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В.Гоголя, Полтавський академічний обласний театр ляльок, Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, Полтавський міський Будинок культури, Малу академію мистецтв імені Раїси Кириченко, музичні школи міста та області, культурно-мистецькі осередки територіальних громад Полтавщини та просто небайдужих громадян.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .