Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Тижневик добровільної дачі крові.

| Прокоментуй!

Структурний підрозділ «Лубенська станція переливання крові» КП «Полтавська» ПОР з 12 по 16 квітня 2021 року буде проводити тижневик добровільної дачі крові.

Звертаємось до керівників підприємств, установ, навчальних закладів, організацій, жителів міста та району організувати та прийняти участь у тижневику добровільної дачі крові.
Даючи кров Ви безоплатно обстежуєтесь на ВІЛ інфекцію, гепатити В і С, сифіліс, визначаєте групу крові та Rh фактор.  Ви маєте можливість обстежитися додатково та безкоштовно на наявність антитіл класу IgG до SARS-CoV-2 (вірус Covid19). Антитіла цього класу виробляються організмом після перенесеної коронавірусної інфекції. Ви дізнаєтеся, чи перехворіли нещодавно на цю недугу.
В нашому закладі дотримуються всі міри захисту, як донорів так і персоналу. Сучасні медичні методики роблять дачу крові абсолютно безпечною для донорів.
Перед кроводачею донор отримує безкоштовний сніданок, а після дачі крові – грошову компенсацію на харчування. Також надається довідка про звільнення від роботи або навчання на 2 дні із збереженням середнього заробітку, згідно законодавства.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до Лубенської станції переливання крові з 8 – 00 до 14 – 00 годин, при собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

 Бути донором – благородно та корисно!

Адміністрація

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .