Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

У ЛУБЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ПЛАНУЮТЬ ВІДКРИТИ ВІДДІЛЕННЯ ГЕМОДІАЛІЗУ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ПІСЛЯ ІНСУЛЬТІВ ТА ІНФАРКТІВ

| Прокоментуй!

Ці відділення будуть розташовані на першому поверсі Лубенської центральної районної лікарні. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов під час робочої поїздки до Лубен.
Очільник області зауважив, що відкриття таких відділень дасть можливість забезпечити якісними послугами жителів району.
«Щодо приміщення вже визначилися. Нині тривають роботи над проєктом. Відділення гемодіалізу, яке буде філією КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського», зможе забезпечити процедурою діалізу хворих на хронічну ниркову недостатність жителів Лубенського району та прилеглих населених пунктів. Такі життєпідтримуючі процедури обов’язково мають бути доступними, незалежно від місця проживання», – сказав Олег Синєгубов.
Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак зауважив, що у відділені гемодіалізу за проєктом передбачається створення двох амбулаторних палат на 8 діалізних місць, маніпуляційної, ординаторської, додаткових приміщень для обслуговування центру.
Для повного кадрового забезпечення відділення потребуватиме завідувача відділенням і ще 4-х лікарів-нефрологів, одну старшу медсестру, 6-х медичних сестер і 5-х молодших медичних сестер, а також інженера і техніка.
Народний депутат Анастасія Ляшенко зазначила, що відкриття Лубенського відділення гемодіалізу значно підвищить доступність такого виду допомоги і полегшить логістику для пацієнтів.

Полтавська ОДА

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .