Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Дорогі медичні сестри, фельдшери та акушерки!

| Прокоментуй!

 

 

 

 

 

 

 

В травні ми маємо два професійних свята: 5 травня – Міжнародний день акушерки та 12 травня – Міжнародний день медичної сестри.

Професія медичної сестри – складна та багатогранна. Це професія, яка завжди вимагає від нас чуйності, уваги, самовідданості, поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Саме ці люди вперше беруть у руки новонародженого та супроводжують кожну людину впродовж усього її життя до останнього подиху.

Медсестра – це саме та людина, котра в найтяжчу хвилину підтримає і допоможе. Саме тому лікарі високо цінують невтомну працю медичних медсестер, а пацієнти – за увагу і турботу.
Медична сестра – не просто професія, це стан душі. І, мабуть, не випадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії.

В Україні День медичної сестри відзначається з 1997 року.
Це прекрасна нагода привітати і висловити свою вдячність розумницям і красуням у білих халатах, котрі допомагають своїм пацієнтам впоратися з болем як в душі, так і в тілі.

Велике спасибі і низький вам уклін, і найкращі побажання! За вашу скромність і самовідданість – честь і шана. За ваші недоспані ночі нехай віддячить вам доля сторицею радості, добра, любові. Бажаємо вам великого земного щастя, миру, благополуччя, здоров’я, наші найкращі, милі, дорогі мед сестрички!

Сергій Наталенко, головний лікар КП «ЛЛІЛ» ЛМР

Людмила Степанова, голова Лубенської РО профспілки ПОЗУ

Наталія Юшко, голова КП «ЛЛІЛ» ЛРМ

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .