Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

ПОДЯКА

| Прокоментуй!

Навіть у найрозвинутіших країнах пандемія коронавірусу вимагає консолідованих зусиль лікарів та всіх причетних служб, високої свідомості громадян і , звичайно ж, наявності необхідного медичного обладнання та інше. На сьогодні колектив працівників інфекційного відділення працює у напруженому режимі в очікуванні будь-яких ситуацій.
Добре розуміючи, що захищати мешканців і медичний персонал слід негайно, КП «ЛЛІЛ» ЛМР почали допомагати місцевий бізнес та інші спонсори, а це: супермаркет «Буд-Буд» (С.Ю.Корнієнко), ТОВ «Дом фактор» (В.І.Пересада), Засульська ОТГ (голова С.І.Бондаренко), підприємці В.М.Дорош, В.В.Тетерятников, В.С.Кудрик, А.М.Михайленко, БФ «Баришівська зернова компанія», ТОВ «Грейд-Плюс» (Р.В.Борилюк), Бійцівський клуб «Лубни», партія «За життя», депутат міської ради Л.В.Степанова.
За виділені кошти були придбані вироби медичного призначення (маски, респіратори, рукавички, захисні костюми), а також електрокардіограф, інфузійні насоси, візки медичні, функціональні ліжка, забезпечено транспортом у перевезенні медичних працівників з району.
Медики висловлюють подяку спонсорам за допомогу. Треба діяти спільно, бо найважливіше сьогодні – зберегти життя і здоров’я людей.
Адміністрація КП «ЛЛІЛ» ЛМР буде вдячна тому, хто у міру своїх сил і можливостей зробить внесок у спільну справу і надасть допомогу лікарні. Тільки так ми всі разом здолаємо пандемію і повернемося до нормального життя.

Дякуємо всім медичним працівникам за вашу самовіддану працю!

Адміністрація КП «ЛЛІЛ» ЛМР

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .