Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Конференція Лубенської районної організації профспілки працівників охорони здоров’я

| Прокоментуй!

22 лютого 2019 року відбулося засідання Лубенської районної організації профспілки  працівників охорони здоров’я, на якому були присутні голови профспілок всіх закладів охорони здоров’я міста і району та профгрупорги.

В ході засідання були розглянуті наступні питання:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт за результатами роботи РОП за 2019 рік.

(Доповідач – Степанова Л.В. Співдоповідачі – Базя О.В., Жайворінок Л.М.)

2. Затвердження Кошторису та Штатного розпису Лубенської районної організації профспілки на 2019 рік.

3. Затвердження розміру БФД (до Грамоти, на лікування, на поховання) по Лубенській районній організації профспілки на 2019 рік.

4. Про оздоровлення дітей на 2019 рік.

Затвердження розміру допомоги ЛРО.

5. Про розробку та укладання Колективних договорів в ЛПЗ.

В ході конференції голва РОППОЗУ Люмила Степанова висвітлила всі напрямки діяльності районної профспілкової організації, її активну участь у всіх заходах ЦК профспілки медпрацівників. Також було наголошено на недофінансуванні галузі, що відображається на її роботі. Найбільші зусилля профорганізація направляє на питання соціально-економічного та правового захисту працівників галузі.

Прозвітувала про результати роботи за 2018 рік і голова профкому Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Любов Жайворінок.

До виступу долучилися головна медсестра ЛЛІЛ Ірина Спіліоті та начальник КП “Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради” Олександр Бондаренко, який наголосив на високому професіоналізмі та злагодженості роботи профспілки і висловив подяку її голові Людмилі Степановій, відповідальному і чуйномі керівникові.

Робота з захисту соціально-економічних прав спілчан ведеться всебічна. Але всім варто пам’ятати, що Профспілка – це не лише її голова чи профспілкові лідери. За їхнею спиною завжди стоять працівники, чиї інтереси відстоюються. Тобто тільки разом, і тільки через діалог вирішуються всі питання.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .