Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Відбулось виїзне засідання Госпітальної Ради

| Прокоментуй!

12 жовтня у приміщенні виконкому відбулося виїзне засідання Госпітальної ради з питань реформування охорони здоров’я та розвитку Західного госпітального округу, участь у якому взяв голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, міський голова Олександр Грицаєнко, очільники Лубенського та  сусідніх районів, медичних закладів області.

Обговорення  того, як впроваджуватиметься медична реформа в дії і безпосередньо на місцях – в госпітальних округах, відбувалося за присутності влади міста та району, міського голови Олександра Грицаєнка, голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, голови районної ради Григорія Угляниці, очільників сусідніх районів, голів територіальних громад, головних лікарів медичних закладів Лубен, району, а також  сусідніх – Хорольського, Оржицького, Гребінківського, Пирятинського, Чорнухинського, Семенівського.

Тож у вступному слові  голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко назвав область однією з лідерів реалізації медичної реформи, яка отримає підтримку з державного бюджету на успішне  впровадження пілотного проекту.

Про позитивні кроки в рамках реформування медичної галузі, зокрема в системі лубенських лікувальних закладів розповів міський голова Олександр Грицаєнко, відзначивши перші зрушення кроки в роботі  Західного госпітального округу, вказавши на важливість соціального захисту медичних працівників, особливо в умовах дефіциту кадрів.

У обговоренні взяли участь також  в.о. директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Курилко, головний лікар ради Західного госпітального округу Михайло Виноград, депутат обласної ради Руслан Ляшко, присутня медична спільнота лікувальних закладів області.

Продовжуючи розмову, міський голова Олександр Грицаєнко, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та народний депутат Украни Костянтин Іщейкін обговорили конкретні шляхи вирішення питань, поставлених на засіданні Госпітальної ради Західного  госпітального округу. Зокрема фінансування проекту переобладнання лікарні екстрених станів, інших соціально важливих для міста об’єктів.

Продовжуючи візит в наше місто народний депутат України Костянтин Іщейкін разом з міським головою Олександром Грицаєнком побували в Лубенському фінансово-економічному коледжі. На завершення візиту  міський голова та народний депутат України завітали в оновлені зали Лубенського краєзнавчого музею.

(За метеріалами офіційного сайту Лубенської міської ради)

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .