Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Новий аптечний пункт чекає відвідувачів!

| Прокоментуй!

19 вересня у вестибюлі Лубенської поліклініки для дорослих відбулося урочисте відкриття нового аптечного пункту №14 товариства з обмеженою відповідальністю «Ліки Полтавщини». Воно було засноване ПАТ “Лубнифарм” і представляє продукцію виробника в повному асортименті й за найнижчими цінами в регіоні.

Відкрив захід Олександр Сиченко, заступник головного лікаря КЛЦМЛ з поліклінічного розділу роботи. Він розповів, що до адміністрації лікарні і до міського голови звернувся керівник ПАТ “Лубнифарм” Ігор Кравченко з пропозицією відкрити на території поліклініки аптечний пункт. Роботи по реконструкції були проведені в надзвичайно короткий термін, 3 місяці, виконані якісно та організовано. Паралельно з обладнанням аптеки ПАТ “Лубнифарм” провело ремонтні роботи реєстратури поліклініки та забезпечення її сучасним технічним обладнанням: підведені лінії зв’язку, інтернет, встановлено 2 комп’ютери. Цілком реальною постає перспектива відмови від паперових записів і перехід на електронну форму ведення документації.

Олександр Володимирович подякував керівництву підприємства за сучасно обладнану реєстратуру, де зручно буде як працівникам, так і відвідувачам. Також він наголосив на злагодженій роботі інженера Ігоря Бондаренка, який працював в тісному тандемі з адміністрацією лікарні, відгукуючись на робочі прохання і пропозиції. Також Олександр Володимирович окреслив плани на майбутнє про реконструкцію вестибюлю і центрального входу до поліклініки, на яку він, як депутат Обласної Ради, виділив 300 тис. грн., та подякував міському голові, Олександру Грицаєнку за підтримку проектів та постійну участь в розвитку закладу.

Сам міський голова долучився до вітального слова та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю. Директор ПАТ “Лубнифарм” Ігор Кравченко та директор ТОВ “Ліки Полтавщини” Світлана Ващук познайомили присутніх з асортиментом ліків, що пропонує аптека; наголосили на тому , що можна придбати не лише готову продукцію, а й замовити препарати, що виготовляються в рецептурно-виробничому відділі аптечної мережі «Ліки Полтавщини»; розповіли про накопичувальну бонусну програму для постійних покупців.

Головний лікар КЛЦМЛ Сергій Наталенко провів для присутніх знайомство з новими об’єктами, розповів про сучасні принципи роботи реєстратури та подякував керівництву ПАТ “Лубнифарм” і міському голові за суттєвий вклад в розвиток охорони здоров’я Лубенщини.

Тож новий аптечний пункт №14 товариства з обмеженою відповідальністю «Ліки Полтавщини» чекає на своїх відвідувачів з 7:30 до 18:00 години з 19 вересня 2018 року адресою: м. Лубни,вул. Льва Толстого 18-а,  в приміщенні поліклініки для дорослих.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .