Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

«Діабет від А до Я»: благодійна акція для лубенців

| Прокоментуй!

17 липня в приміщенні Лубенської поліклініки для дорослих була проведена благодійна акція «Діабет від А до Я». Її організатором виступив Благодійний фонд «Україна – здорова країна».

В Україні на сьогодні ситуація з захворюваністю на цукровий діабет дуже серйозна і викликає занепокоєння. Адже, за даними ВООЗ України, на цю хворобу страждають 6-8% населення. А це приблизно 2,5 мільйони українців. Саме тому подібні акції фонд, разом з волонтерами та лікарями, проводить по всій країні.

Лубни прийняли естафету від міста Біла Церква. Напередодні заходу лікарі загальної практики сімейної медицини та лікар-ендокринолог повідомили мешканців міста, хворих на цукровий діабет, про благодійну акцію. На сьомому поверсі поліклініки всі бажаючі були запрошені на лекцію, яку провела Ірина Ульянченко, лікар-ендокринолог вищої категорії ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України», відділення радіаційної ендокринології. Вона познайомила присутніх з симптомами хвороби, з класифікацією діабету, з порадами для адекватного контролю цукрового діабету та надала кваліфіковані відповіді на питання.

Після лекції охочі мали змогу здати аналіз крові для визначення рівня глюкози та виміряти тиск. Також надавалась індивідуальна консультація, яку проводили київський лікар-ендокринолог Ірина Ульянченко та лікар-ендокринолог Лубенської КЦМЛ Валентина Сивоглаз.

Загалом до кінця акції близько 60 лубенців отримали фахову консультацію, виміряли тиск та здали експрес-аналізи. Приємною несподіванкою для присутніх стали подарунки з діабетичною продукцією, яку вручили волонтери.

Цукровий діабет посідає третє місце за кількістю хворих після серцево-судинних та онкологічних захворювань. Важливо якнайшвидше виявити хворобу, щоб знизити її негативні наслідки та взяти її під контроль. Лубенці вдячні Благодійному фонду за надану можливість, а адміністрація лікарні – за співпрацю. Бережіть себе!

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .