Комунальне підприємство "ЛУБЕНСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Лубенської міської ради

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

Нове обладнання для травматологічного відділення

| Прокоментуй!

Для травматологічного відділення Лубенської КЦМЛ за кошти міського бюджету було придбано нове обладнання. Завідувач відділення Анатолій Кузьменко показав та докладно розповів про його функціональне призначення.

Зокрема, для операційної було придбано дистракційний прилад. Він допомагає розтягувати м’язи пацієнтові під час оперативного втручання, щоб легше і простіше зробити репозицію (штучне відновлення правильного положення зміщених уламків кісток при переломах). Раніше цю функцію доводилося виконувати асистентові. Також цей прилад допомагає зафіксувати уламки, щоб зробити рентгенівські знімки інтраопераційно (під час операції).

Було придбано ортопедичний  операційний стіл, в якому є функції зміни та фіксації тіла пацієнтів в необхідному положенні. Варто зазначити, що цей стіл – рентгеноконтрастний, що допомагає під час операції робити знімки для оцінки точності з’єднання зміщених уламків кісток.

Також Анатолій Анатолійович ділиться планами на майбутнє, які включають проведення ендопротезування (заміни суглоба) в кінці року.

Важливим придбанням для відділення стали функціональні ліжка. Спеціальний механізм надає можливість піднімати голову і ногу пацієнтам в перші 2 дні після операції. Ще однією важливою перевагою цих ліжок є наявність коліщат, що дає змогу перевезти хворого до операційної і назад, не використовуючи каталку. Це, звичайно, набагато полегшує робочий процес медперсоналу та зменшує больові відчуття пацієнтів.

Нове обладнання надзвичайно необхідне та корисне як для працівників травматології, так і для  людей, що знаходяться тут на лікуванні. Його придбання стало черговим поступом вперед у сфері надання медичних послуг Лубенською лікарнею.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .